Medicana Bahçelievler
Medicana Bahçelievler Hastanesi 2003 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 89 yataklı hastanemizde tüm güncel ihtiyaç ve teknolojileri içeren 6 ameliyathane, 2 doğumhane, koroner kalp ve genel yoğun bakım üniteleri, kalp damar cerrahisi yoğun bakım ünitesi, yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve 30 yataklı diyaliz ünitesi mevcuttur.

Hastanemiz özellikle böbrek nakli, diyaliz, tüp bebek ve kadın doğum ünitesi, hematoloji, kardiyoloji ve anjiografi ünitesi, kalp damar cerrahisi, genel cerrahi (laparoskopik cerrahi), çocuk cerrahisi, beyin sinir cerrahisi, plastik cerrahi, fizik tedavi, çocuk endokrinoloji, gastroenteroloji, endoskopi laboratuarı, ERCP laboratuarı ve yoğun bakım birimlerinde verdiği hizmetlerin kalitesiyle ön plana çıkmaktadır.

Hasta memnuniyeti ve güleryüzlü hizmeti ilke edinen Medicana Bahçelievler Hastanesi, deneyimli hekim kadrosuyla multidisipliner tanı ve tedavi yöntemleri ile hizmet vermektedir.Avrupa yakasının merkezinde Atatürk Havalimanına yakın mesafede olan hastanemiz, şehir dışı ve yurtdışından gelen hastalara merkezi konumu ile sağlık hizmeti sunuyor.

Konum: Bahçelievler

Kapalı Alan: 9890 m2

Yatak Kapasitesi: 89

Yoğun Bakım Yatak Kapasiteleri

Dahili Yoğun Bakım Ünitesi
2
Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi
2
KVC Yoğun Bakım
6
Koroner Yoğun Bakım
4
Yenidoğan Yoğun Bakım
6

Uzman - Akademik Kadro

Uzman Kadro: 49 / Akademik Kadro: 8

İstek ve Önerileriniz

Ad Soyad:

Email:

Konu:

Mesajınız: