İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi
Vizyonumuz

Ülkemizin meslek hastalıkları alanındaki en büyük referans merkezi olmak. Meslek hastalıkları alanında uzmanlık veren ilk eğitim hastanesi olmak. En ileri teknolojileri kullanarak, eğitimli personeli ile dünya standartlarını yakalayıp ülkemizin geneline hizmet vermek.


Misyonumuz

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi ; sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, bilimsel çalışmaları takip eden ve eğitimli personeli ile bunu destekleyen, hizmet alanların ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, sağlık hizmetlerini en yeni teknolojileri kullanarak kaliteli ve zamanında sunan, çevreye ve insana saygılı, eşit, ilgili, anlayışlı ve güleryüzlü hizmet veren bir sağlık kuruluşu olmak ve hastalarının nezdinde tescil edilmiş bir devlet hastanesi olarak, sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiş bir hastanedir.


Tarihçe

Hastanemiz 1976 yılında Kağıthane'de Meslek hastalıkları polikliniği olarak kurulmuş, 1978 yılında İstanbul Kartal Meslek Hastalıkları Hastanesi olarak (bugünkü Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesinin olduğu yerde) 1991 yılının sonuna kadar hizmet vermiş ve 1992 yılı başından itibaren daha önce Sağlık Meslek Lisesi olarak hizmet veren bugünkü binasına taşınmıştır.

İstek ve Önerileriniz

Ad Soyad:

Email:

Konu:

Mesajınız: