Delta Hospital
Hastanemiz 2000 yılından bu yana toplam 5000 m2 alanda yılın 365 günü, güçlü sağlık kadrosu ve hasta haklarına saygılı personeli ile hem halkımıza hem de diğer ülkelerden gelen yerli ve yabancı misafirlerimize İstanbul Anadolu Yakasında, Acil Servisleri, Ambulans Hizmetleri, 4 yataklı Ameliyathanesi, 8 yataklı Erişkin ve Yenidoğan Yoğun Bakım Üniteleri, Koruyucu Hekimlik Uygulamaları, ayakta ve yatarak tedavi hizmetlerini veren birimleri, tam donanımlı Laboratuvar ve Radyoloji Üniteleri ile geniş kapsamlı hizmetler vermektedir.

Yoğun Bakım Üniteleri ve deneyimli Kadın Doğum ekibi ile bölgesinde haklı bir üne sahip olan hastanemiz, her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmayı hedeflemektedir. Bu hedeften hareketle hastalarına yüksek standartlarda hizmet verebilmek için gerçekleştirilen tıbbi cihaz ve ekipmanların yenilenmesine yönelik çalışmalarını da her geçen gün sürdürmektedir.

Hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerimizdeki başarılı çalışmaları sayesinde WHO ve Unicef tarafından önerilen, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen “Bebek Dostu Hastane” unvanını almıştır. Bebeklerimizin hayata sağlıklı bir başlangıç yapması amacıyla anne sütünün yararları ve doğru emzirme eğitimleri doğum yapan tüm annelere ve anne adaylarına verilmektedir.

Hizmetlerini Sağlık Bakanlığının belirlediğini kalite standartlarına göre düzenleyen ve bu konuda sürekli iyileştirme çalışmalarını sürdürmekte olan Özel Delta Hospital, ISO 9001:2008 kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. ISO 9001-2008 kalite güvence belgesi ile hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini en uygun şartlarda insanlara sunmuş olmanın gururunu taşıyoruz.

İstek ve Önerileriniz

Ad Soyad:

Email:

Konu:

Mesajınız: