Beylikdüzü Kolan Hospital
TARİHÇE

Kolan Hastaneler Grubu olarak hedefimiz; teknolojik gelişmeleri, yeni tanı ve tedavi yöntemlerini takip ederek, hastalarımıza daha iyi ve güvenli sağlık hizmeti sunmaktır. Grubumuz; hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu ve sağlık personeli, modern tıp teknolojileri ile donatılmış Merkezlerimizde kaliteyi ön planda tutan hasta memnuniyeti anlayışıyla hizmet sunmak üzere yapılanmıştır.

Kolan Hastaneler Grubu, sağlıklı bir yaşam için ‘Sağlıklı Yarınlarınızın Güvencesi’ sloganı ile çıktığı bu yolda etik ilkelerden ödün vermeksizin, tedavilerini akademik ve tecrübeli geniş bir hekim kadrosunun yaptığı; bilgili, güler yüzlü, deneyimli hemşirelik hizmetinin alındığı bir sağlık grubu olarak hizmet vermektedir.

1997 yılında başladığımız bu yolculukta, 20 yıldır kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini ulaşılabilir koşullarda halkımıza sunmuş olmanın gururunu taşıyoruz.
MİSYONUMUZ

Hasta güvenliğine odaklı kaliteli sağlık hizmetini tıbbi etik kuralardan ödün vermeden topluma sunmak.


VİZYONUMUZ

Tıbbi, etik ve bilimsel değerlere önem veren akademik nitelikli kadromuz ve yetkin çalışanlarımız ile; Türkiye’de ve uluslararası düzeyde öncü bir sağlık kuruluşu olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hasta ve yakınlarının haklarını korumak.
Hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak.
Uluslararası düzeyde sağlık hizmetini; yetkin kadro ile sunmak.
Çağdaş teknolojiyi kullanarak bilimsel araştırmalarda öncü olmak.
Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden çalışmak
Tüm çalışanların katılımı ile sürekli ölçme ve iyileştirmeyi hedeflemek.
Tıbbi hizmet süreçlerinde ‘’KOLAN HOSPİTAL GROUP ‘’Kalite yönetim sistemini benimseyen ,uygulayan ve etkinliğini sürekli geliştiren ,ulusal ve uluslar arası düzeyde iş birlikleri yapan ,Kaliteli sağlık hizmetini uyğun maliyetle sunmak.

İstek ve Önerileriniz

Ad Soyad:

Email:

Konu:

Mesajınız: